| AMVR a întrebat:

Am 14 ani prietenul meu 23 ne iubi adica eu pe el, el nu stiu, azi l-am prins cu o fata am auzit de ea dar nu am crezut, a ramas cu ea, m-am dus acolo si sau sarutat in fata ea, am placat si nu am zis nica, ce sa fac il iubesc mult,?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Il lasi
Nu-l iubesti
Esti fascinata de el si cam atat.Asta nu e iubire, 23-14, cam absurd nu?

| Emena a răspuns:

Lasa-l in pace. Pe langa el, tu esti o copila.El doar isi bate joc de tine. Crezi ca ar vrea o relatie serioasa cu o fata mai mica decat el?

| DeCe a răspuns:

Nu mai faci nimic, e mai bine sa renunti acum, decat mai tarziu cand o sa-ti fie si mai greu. E clar ca nu tine deloc la tine si nu ii pasa de tine, daca a putut sa iti faca asa ceva. Incearca sa-l uiti si sa mergi mai departe.Eu zic ca daca o sa continui sa mai stai cu el, o sa ai tot timpul surprize de genu si tot timpul o sa suferi. Eu te-am ajutat pana aici, dar acum tu trebuie sa decizi cum iti e mai bine si nu incerca sa te gandesti doar cum iti va fi acum ci si cum iti va fi pe viitor.Bafta.

| abby111 a răspuns:

Eu zic sa te desparti de el daca el a facut asta. si eu am trecut prin momende ca asta si prietenii mi-au zis sa nu-l caut cateva saptamana ca ma va cauta el si chiar asa a fost.iti dau si tie sfatul meu

| Chocolatte_8068 a răspuns:

Doamne fereste :-o fato ala are 23 de ani laughing e peniibiill laughing sau terminat baietii de varsta ta?:-o=]]]