| jurnalistu a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa plec la un var in Germania cu avionul.cum trebuie facuta procura deoarece nici un parinte nu merge cu mine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Te duci la notar sa ti`o faca, si sa iti semneze parintii ca sunt de acord big grin

| jurnalistu explică:

Vreau sa calatoresc cu avionul si am auzit de niste insotitori de bord thinking

| Maiiiaaa a răspuns (pentru jurnalistu):

Parintii tai pot sa-ti faca procura precum ca te insoteste una dintre stewardese, de exemplu. Probabil trebuie sa-i platesti si ei ceva laughing