| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si fac sala de o luna, si vreau sa iau proteine, as vrea sa aud si eu niste pareri despre proteine... daca pot aparea efecte adverse...

4 răspunsuri:
| toxiclife a răspuns:

laughing nu lua ma boule au gust de nisip cu apa si pot aparea reactii adverse tongue acumularea de calciu este un din ele adica iti iese pinten ca la cocos laughing fara cea mai mica gluma

| str a răspuns:

Astea se iau din hrana daca te hranesti corespunzator nu-i nevoie sa dai banii pe batoane si alte rahaturi sin pluc ca la 15 ani nu e recomandata sala mai asteapta macar 2 ani

| noooname a răspuns:

Frate, iti zic la modul cel mai serios.
Nu folosi proteine.

Daca mergi la sala, o sa se puna mushi pe tine, nu trebuie neaparat cu proteine.
Proteinele iti unfla muschi, degeaba ai mushi pe tine daca nu ai forta.

E treaba ta daca o sa ne asculti sau nu...

Mai bine muschi mici dar naturali.winking

Papaaa.

| stefanradu a răspuns:

Salut MrSaxobeat,
Am scris un articol interesant, cu tot ce trebuie sa stii despre proteine. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/tot-ce-trebuie-sa-stii-despre-proteine/
Spor!