| Dede_6776 a întrebat:

Hei.m-am certat cu prietena de 2 saptamani, am fost in prima zi dupa ce ne-am certat acasa la ea cu flori.a fost mai bine, doar ca dupa cateva zile ne-am certat din nou,prietena mea a spus ca nu mai vrea sa vorbim niciodata. apoi nu am mai vrut nici eu,dar acum nu stiu ce sa fac sa o aduc inapoi sad vine si valentine's day, aveti vreo idee, imi e rusine de parintii ei sa merg a doua oara la ea acasa sa ne impacam ..relatie de 10 luni...sa o caut sau sa o las asa mai bine? ..imi e tare dor de ea

1 răspuns:
| raduradu2014 a răspuns:

Sa intleg ca ia s-a despartit de tine ..inseamna ca s-a plictisit de tine si a gasit pe altu