| FriendsShow a întrebat:

Am adobe flash player 10 si cred ca de la el nu imi merge bine youtubeul si alte chestii care se incarca ...ar trebui sa il dezinstalez pe asta si sa imi iau altul? daca da de unde mi-l pot lua. Fara rasp de pe site pficial pentru ca de acolo nu e bun tongue

2 răspunsuri:
| 1n3x a răspuns:

Ce browser web folosesti? S-ar putea sa fie de la el.Incearca altul: Mozilla Firefox sau Google Chrome sunt cele mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ar putea sa fie si de la browser. De obicei versiunea pentru Internet Explorer(9) e cea mai buna pentru ca nu prea face probleme asa des ca pe celelalte browsere.

Versiunea pentru IE e un control ActiveX
Pentru celelalte browsere e un plugin. Difera cumva.

Eu n-am probleme cu Flash Player-ul de pe site-ul oficial. Pe niciun browser. Dar stiu ca pe IE nu prea sunt probleme. Firefox o mai da in bara destul de des.