| LDCCristi a întrebat:

Dau funda! nu stiu ce are pc meu nu incarca unele lucruri. chatu nu mai merge; daca dau pe facebook in jos nu mai apare nimic zice afiseaza intamplari mai vechi dau click si ma duce sus. dupa nu imi apare Pune o intrebare! apare doar alb... si nu incarca unele chestii pe pagini de ce? ar trebui sa dezinstalez Adobe flash? si instalat?

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

E de la internet probabil. Cum te-ai conectat la net? ai antena sau adaptor? sau esti conectat direct la router?