| xVogue a întrebat:

Am amigdalita de doua zile, iar medicul de familie e in concediu. Ma doare foarte tare gatul simt ca nu mai pot incerc sa dorm cat mai mult ca sa evit durerile dar nu mai pot asa, am baut multe lichide ba calde ba reci ca sa imi treaca si nimic. Am febra, si mi-e infundat nasul. Inainte aveam doar febra si probleme cu nasul in rest nu ma durea gatul dar acum simt ca innebunesc, noaptea transpir intruna si ma schimb de vreo 3 ori. Acum o saptamana tin sa mentionez m-am lasat de consumul de etnobotanice si hasis. Oare o fi de la asta? Va rog frumos raspunsuri si niste remedii cu care as putea scapa de durerea asta insuportabila. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e adevarat ce spui acolo legat de droguri se cheama ca ai intrat in sevraj. ai nevoie de ajutor, du-te la dezintoxicare.

| luliluli a răspuns:

Mergi la urgenţă dacă medicul de familie este in concediu