| beatricelbd a întrebat:

Am asteptat atat vacanta de vara dar acum nu stiu ce sa mai fac ca sa treaca timpul
apropo am 14 ani si as vrea sa ma consult cu voi asupra unor activitati placute

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

O culegere de mate, niste exercitii de gramatica, un roman bun, ce zici?

| beeea a răspuns:

Buna, ma numesc beatrice si am 15 ani
si eu am ast mult vacanta, iar acum nu mai stiu ce sa fac sa treaca timpu' mai repede
in ultimu' timp am mai iesit cu prietenii am mai facut diferite chestii si parca vacanta nu mai pare asa de plictisitoare
incerca sa mai iesi din casa sa faci diferite lucruri ca poate asa nu te vei plictisi

Baftakiss