| Anca_Planet_Go a întrebat:

Ie adevarat ca cand un baiat e rautacios co fata o place? E vorba de o prietena nu de moa!happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

Da cred dar daca se uita dupa ea e clar gabi dupa mine s-a uitat si asa nia spus ca ma place dar ma trata cam cu racealata bafta!happyhappyhappyhappy

12 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Poti sa iti iei o carte cu gramatica limbii romane.

| marrr a răspuns:

Scuze, nu m-am uitat la profil

| nobody_9468 a răspuns:

Dhahappy... posibil
asa a fost la mine, adica ma tot necajea, de fapt si eu pe elwinking, adica ne ciupeam, ii furam tigaralaughing, ma strangea tare in brate si tot felul de chestii de astea...tongue

baftabig grin

| alexa a răspuns:

Ce clasa esti?
da poate fii adevarat, depinde insa si de ceea ce are in cap.ca la vastra asat poate fii rautacios si doar ca s. o necajeasca

| DianaLostInDreams a răspuns:

@ marrr nu fi rautacioasa ca din cate vad e micuta.Si da e posibil sa o placahappy.

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Ai cateva gresele de scriere(ca cand, co si moa"se scrie moi")! Da poate fi adevarat.Si la noi in clasa sunt cativa baietide genu.Si mie mi s a intamplat.Era rau in clasa si cand am scapat de la scoala a venit langa mine si vb frumos cu me...

| Roxata a răspuns:

Desigur ca e adevarat!

| Clauditza a răspuns:

Aaaaaaa ca cand? nu stiam ca mai nou zice asa credeam ca e atunci cand.

| alex2009 a răspuns:

Puteai sa inlocuiesti cuvintele(ca cand) cu atunci cand si evitai greseala.

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Ce vocabular aiiiiiiiiiiiiii!laughing

| winter_1160 a răspuns:

In cele mai multe cazuri e adevarat.si cum spune profesorul meu de matematica: cine se tachineaza se iubestewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy
Da este adevarathappy
Dar uite iti dau un sfat, lasa u baietii si probleme altora si punete pe invatat ca vin vremuri grele si vom avea nevoie de scoala happy iti spun sincer