| 1stea a întrebat:

Am auzit de la niste amici ca daca te tunzi chel ti se inchine culoarea parului. eu cum sunt blond m`ar interesa sa ma rad in cap in iarna asta atata timp cat port caciula tongue
Acum vreau sa stiu daca e adevarat sau nu!?

Răspuns Câştigător
| dada a răspuns:

Da e adevaratwinking o sa fie un pic mai inchis... si o sa si tii se indeseasca

3 răspunsuri:
| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Si eu am auzit astathinking da am o intrebarebig grinde ce vrei sa ti se schimbe culoarea? blond e ft tare:Xmai special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca iarna de obicei se inchide parul la unele persoane, dar persoanele care se tund chel, se tund fiind-ca le place asa sau pentru a se le indesa parul.

| alex333 a răspuns:

Nu adevarat nu ti se inchide parul daca te razi... iarna ti se inchide culuoare la par si daca ai par lung pentru ca nu este lumina puternica iar vara cu ii mai tot soare ti se deschide asa ca nu-ti face griji fiecare are culoare parului potrivita. si ce daca esti blond ti rusine de asta n-ar trebui