| gen eu a întrebat:

Am avut o relatie de 2 ani jumate` cu un baiat si ne-am despartit de curand.nu e prima data cand ne certam si chestii dar vreau sa trec peste si nu stiu cum.ma omoara gandu` ca e cu alta. intotdeauna a venit la mine dar nu stiu cum sa fac! multumesc

Răspuns Câştigător
| andreea7520 a răspuns:

Pur si simplu ar trebui sa-l lasi, stii. noi doua am mai vorbit
cunosc bine situatia si stiu ce trebuie sa faci de fapt.
sa-l uiti! stiu ca`i greu da`. trebuie` sa te obisnuiesti cu ideea
doi ani, frumosi. e greu sa uiti totul, e vorba de 2 ani
dar tot tie o sa-ti fie mai bine daca renunti la el definitiv :*

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

daca continui asa tu ai sa suferi si mai mult asa ca nu te mai gandi

| Elena_9796 a răspuns:

Hei.
sa-l uiti.
e f greu intr`adevar. da`.
uite te rog sa dai add la YM pentru ca vreau sa te intreb ceva
lil_kid_duduts96

merci:*