| WeAreSmart a întrebat:

Am chiulit de la scolala, azi dupa a 3-a lectie. Diriginta a sunat-o pe mama apoi mama m-a sunat pe mine si mi-a spus ca vom sta de vorba deseara. Ce sa-i zic? sad

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ca nu ai avut chef de scoala, ca nu iti place, ca te-ai saturat, ca pur si simplu vine un moment in viata in care nu mai suporti sa stai acolo si ai o dorinta puternica de a pleca.
Ce e asa mare lucru? De parca tu ai fii singurul copil din lume care chiuleste.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Că îți pare rău si ca nu o sa mai chiulești niciodată? Ce altceva?