| EleM a întrebat:

Sa incep.Azi,citeva fete si eu am chiulit de la o lectie si profesoara ne-a spus ca fara parinti sa nu venim la scoala, si ca o sa le spuna parintile de asta...Cum sa le lamuresc sa ma creada pe mine, si sa ma iertee.pls ajuntati-ma...

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy greseala, pacatul marturisit e pe jumatate iertat, avand in vedere ca e abia inceputul anului scolar, trebuie sa ii promiti sa sa ii dovedesti alor tai parinti ca a fost prima si ultima data cand chiulesti...smugsmug

| Abuu a răspuns:

Pai mda...chiulul de la scoala se intampla tuturor. Poate ar fi bine sa vorbesti cu ei. Poti sa le explici ce s-a intamplat si primite-le ca asta nu se va mai repeta. Spune-le ca a fost o tampenie si ca iti pare rau poate te cearta, dar mai bine sa afle adevarul de la tine.
Sper ca te-am ajutat... funda? :*