| Diegoxyz a întrebat:

Am citit o teorie cum ca oamenii din jur sunt doar o iluzie si gen ce traim e doar in capul nostru

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu cred la fel, atat de prosti oameni ca in Romania trebuie sa fie o iluzie de fapt

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

La fel cum ești tu pe TPU. O iluzie... Optică.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Uita-te mai bine poate sunt vreo fata hot la care visezi din burta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Uită-te, doar nu suntem agramați.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai baut ceva de dimineata?

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru RAY):

Ai făcut o aluzie la incidentul recent cu polițiștii sau zici în general?

| RAY a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Ambele

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și?

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Tot ceea ce trăim, este un model în capul nostru. Unele modele din cap potrivesc cu realitatea, pe acelea le numim reale. Pe celelalte, iluzii.

Răspuns utilizator avertizat