| Doarof3 a întrebat:

Am colegi care se iau de mine chiar dacă nu îi bag în seama și mă afectează chestia asta.Le zic frumos ceva, iar ei sar la bătaie pur și simplu.Ce sa fac? Stau și mă poreclesc și îmi vorbesc urat.Chiar dacă sunt a 8 a și mai am puțin timp cu ei, nu mai pot

Răspuns Câştigător
| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Crede-mă, chiar ştiu ce simți. Si eu am întâlnit astfel de "specimene", genul acela de persoane care n-au nimic mai bun de făcut decât să râdă de alții. Orcât ar părea de greu, nu le arâta că te afectează insultele lor. Dacă devii indiferent, vor vedea că nu te interesează şi te vor lăsa în pace.