| Roliii a întrebat:

Am cunoscut o fata careia i-am cerut azi nr de tel (fiind vineri), dar nu stiu cand ar fi cel mai ok sa o chem la un film avand in vedere ca eu lunea viitoare plec din tara pentru o saptamana (nu vreau sa trag de timp). FUNDA.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Mai bine invit-o in parc maine sau duminica. Si apoi o mai suni cand te intorci in tara.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca sunteti in weekend ar fi chiar de neinteles sa nu profiti de timpul liber nelimitat. Evolutia relatiei voastre pe viitor depinde mai ales de tine in sensul ca o poti incuraja printr-o legatura mai mare fata de ea bineinteles daca aceasta ti-e dorinta. Propune-i sa iesiti impreuna la miscare in aer liber (cu bicicleta, role) sau chiar si la o banala plimbare pe strazi hai-hui, fara o tinta precisa si astfel vei putea sa-i observi reactiile ei si astfel iti vei da seama de adevaratele intentii fata de tine. Succes!

Răspuns utilizator avertizat