| anonim_4396 a întrebat:

Am de ales o tema pe care sa o dezbat alaturi de un grup de la facultate.
Nu am un domeniu anume din care sa imi aleg. O colega si-a ales sa vorbeasca despre politica, alta despre cum ne infulenteaza viata mancarea nesantoasa.
Eu nu am nicio idee, as vrea gasesc o tema de discutie deapre relatii, fie ele intre prieteni, familie, cuplu.
Ma puteti ajuta cu cateva idei?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Daca vrei ceva pe tema asta ai putea alege sa scrii despre relatiile toxice. In ziua de azi sunt frecvente. Sau poti sa alegi alte subiecte cum ar fi gelozia intr-o relatie, sau despre sedentarism, obezitate, despre avorturi sau despre importanta protejarii atunci cand avem relatii sexuale pentru a evita o sarcina nedorita.