| anonim_4396 a întrebat:

Am de cativa ani cearcane destul de adanci. E posibil sa fie altceva? Eu consider ca dorm suficient (8h - 9h). Nu prea ma trezesc in timpul noptii nici sa merg la baie sau sa beau apa.Nu am un program super solicitant, dar parca se fac mai proeminente an dupa an. E posibil sa fie din cauza stresului? Deoarece sunt intr-a 8-a si am o groaza de teme si teste si teze. Cum as putea sa scap de ele?
P.S: In nici un caz operatii estetice sau sa le acopar cu machiaj. Macar daca le-as putea diminua cu vreo crema sau ceva.

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Se pune un pliculet de ceai de musetel in apa fiebinte dupa care se aplica pe ploape.

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Remediile naturiste sunt cele mai bune, eu am incercat ceaiul de musetel si a dat rezultate!

Numai bine!
pa, pa

| SucDeGuava a răspuns (pentru Ofiintă):

Administrat intern sau extern?

| Ofiintă a răspuns (pentru SucDeGuava):

Se pune un pliculet de ceai de musetel in apa fiebinte dupa care se aplica pe ploape.