| cipicu92 a întrebat:

Am făcut o prostie. Am scos de pe cardul tatălui 100RON fără ca el sa știe, dar a 3-a zi si-a dat seama si in momentul acela i-am dat înapoi. A trebuit sa dau o datorie urgent si chiar nu aveam, iar persoana la care eram dator nu o suporta părinții mei si nu pot sa le spun adevarul. Va rog sa mă ajutati cu o sugestie ca mă tot întreaba de ce am făcut asta si ce am făcut cu banii.

2 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

Ii spui ca ai avut o datorie la o prietena si nu ai stiut ce sa faci si ca iti pare rau. Apoi prietena ti-o gasesti tu care sa fie, cam naspa situatia..eu as prefera sa spun adevarul, gaseste tu unu dintre parinti care ti se pare ca este mai intelegator si avertizeaza-l din timp ca ai facut o prostie, iti pare rau si de-astea.Imi pare rau pentru tine, da las ca trece, toate trec!

Răspuns utilizator avertizat