| anonimuser1 a întrebat:

Am facut o prostie si m-am cam apucat de fumat. As vrea sa ma las si as vrea sa imi cumpar o tigara electronica. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu merita! Arunci bani aiurea fumand si iti pui sanatatea in pericol. Lasate de ele!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tigare pentru ce? Aia nu am vazut-o la vanzare nicaieri

| danbnz a răspuns:

Ete fleosc te lasi cu tigara electronica... lasa-te de tot!

| Andreeush a răspuns:

De ce nu renunți de tot?
Oricum e dăunătoare și țigara electronică.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Las

| Kroko55 a răspuns:

Decât țigarea electronica mai bine cea normala. Am avut eu lojic (juul) si am tot vazut chestii pe internet cum ca ar vrea sa se interzică dispozitivele de genul si ca sunt foarte nocive si l am dat de îndată. Dupa mine ar trebui sa te lasi de tot de fumat