| OtiliaMarica10 a întrebat:

Am fost admisă la un liceu, dar nu știu încă la ce clasă sunt. Pot să-mi aleg clasa la care vreau să intru indiferent de notă?
De exemplu sunt două clase,, iar eu vreau la a doua...am șanse să intru acolo?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu, nu poti sa-ti alegi clasa. Vei fi repartizata in functie de media ta de admitere la una din clase.

2 răspunsuri:
| noone33 a răspuns:

Nup. Te poti muta din al doilea semestru daca mai e loc.

| Gentelmanul a răspuns:

Daca dai o cafea la secretara si vorbesti frumos, da. Eu asa am facut ca sa pic in clasa cu un prieten.