| hjuyy a întrebat:

Am fost asaltat pe strada. In timp ce ma intorceam azi de la revelion am trcut pe langa un grup de adulti tineri. Dupa ce am mai mers cam 3 metri unul s-a intors si a inceput sa strige "pleaca ma de aici". Am raspuns "gata plec" pe urma a venit in fuga si mi-a dat un pumn in spatele capului care nu a nimerit bine deci nu a durut asa tare. Am zis din nou"plec plec gata ce ti-am facut?" ela continuat si mi-a dat un picior puternic in coapsa. Norocul meu a fost ca unul din prietenii lui a venit si la tinut de mana si am putut pleca. Ce credeti ar trebui sa sun politia sau nu caci desi ma agresat era si el probabil baut de anul nou si prietenul lui m-a ajutat asa ca nu as vrea sa sufere asa rau caci probabil nu era el insasi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era beat si el, nu mai suna la politie ca si-asa n-o sa faca mare lucru. Trebuia sa-i aplici si lui o flasneta si dupa aceea fugeai.

7 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

thinking suna la politi aia ii dau o mica amenda si gata s-au dus banii de bautura!

| hjuyy explică (pentru Tops):

Da dar poate il mai vad vreodata pe strada si atunci o sa fie naspa si la multi ani si voua

| EckoTM a răspuns (pentru hjuyy):

Cand il mai vezi pe strada, f^te-i un oumn de sa-l lasi latbig grinbig grin::

| EckoTM a răspuns (pentru EckoTM):

Pumn*

| Tops a răspuns (pentru hjuyy):

Daca vrei poti cere ordin de restrictie... si orice smecher nu se maiapropie de tine doar nu e dang sa faca parnaie

| GreenB0y a răspuns:

Eu Mi-as baga Pu*a in el prost si as chema FBI-ul sau CIA-ul!
Glumesc...cheama jandarmii, mascatiiwinking bafta...si la multi ani

| ShAdoWwW a răspuns:

Uni oameni la bautura se cred zmei si se iau cu totii la bataie altii rad ca prostii...