| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu o fata, 3 luni, eu eram plecat si nu puteam vorbi cu ea. Ea m-a parasit din cauza ca a inteles ceva gresit. Dupa ce m-a parasit a fost plecata si am reusit sa mai uit de ea dar cand a venit am vazut-o si simt ca inca o iubesc. Ea imi spune ca nu ma mai iubeste ca inainte si ca nu mai tine la fel de mult la mine, dar zilele trecute dintr'un anumit motiv a inceput sa planga facandu'si griji pentru mine. Ce sa fac? sa incerc sa ma mai impac cu ea? de ceva vreme tot incerc sa ma impac cu ea si nu stiu ce sa mai fac acum.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Incearca sa dialoghezi cu ea, fii barbat!

| Maryaela a răspuns:

Pai poate trebuie sa vorbesti cu ea! Fii discret!
Explica-i totul!
Si incearca sa fii cat mai inteles! Pentru ca daca nu esti inteles, biata fata s-ar putea supara si mai tare!
Si nu va mai tine la tine nici atata cat tinea! Deci multa bafta! happyhappyhappy