| alex055 a întrebat:

Am fost cu o fata si ea nu mai vrea sa fim impreuna pentru ca nu ne putem vedea mereu si sa fim ca alte cupluri din cauza mamei sale ca ii zice ca nu o lasa cu baieti ca are destul timp si ea are aproape 18 ani. Ea a zis ca se tot gandea mereu la asta si zicea ca e trista ca nu putem fi si noi ca altii si prefera sa fie singura decat sa se tot gandeasca la asta. Credeti ca inca ma va mai iubi? Sau mi-a zis-o doar asa sa scape de mine? Dar inca imi mai da mesaje uneori

1 răspuns:
| Basthet a răspuns:

Bună! Eu zic să o lași să se liniștească și să ia singură o hotărâre. Dacă te iubește, îți va spune. Dacă nu, înseamnă că are alte priorități și trebuie să o lași să meargă pe calea pe care o alege.