| CutuMic a întrebat:

Am fost cu un baiat acu cateva luni, de atunci a mai avut cateva prietene, dar cred ca inca ma place numai ca atunci cand sunt cu cea mai buna prietena a mea ii spune ca e buna, dar cu mine nu a facut niciodata asa ceva, cu mine s-a comportat frumos... el inca ma mai place sau o place pe prietena mea?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Poate ca tie ii e rusine sa iti zica asa cevahappy poate crede ca te vei supara etc. poate te considera o fata mai cuminte si pe aia mai nebuna, mai rebela, exista si o a 2-a varianta cum ar fi ca poate ii zice aleia ca vrea sa te faca pe tine geloasa, caci crede ca gelozia e cea mai buna cale sa te faca sa-l placihappy