| Dede_7316 a întrebat:

Am fost cu un baiat cu care am fost impreuna 4 luni si ceva...ne-am despartit si eu am fost cu altcineva si el a avut alta prietena acum s`au despartit si eu cand ii vedeam simteam ceva adica nu stiu nu pot sa zic ca il mia plac dar mai tin mult la el si o prietena mi-a spus ca el i-a zis ca fetele dupa care inca tanjeste sunt eu si fosta lui prietena acum intrebarea mea este cum sa fac sa ma impac cu el?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdeLinutSsA a răspuns:

Incepe prin a-i acorda atentie, a-i trimite un mesaj...pana ce lucrurile vor evoluabatting eyelashes
FunditsSa?batting eyelashes

| ale_4097 a răspuns:

Daca chiar il placi eu zic sa incerci sa ii dai de inteles ca tie inca iti mai place de el...Incearca sa afli daca el mai vrea sa va impacati. Sper ca te-am ajutat! apropo dede is ale