| Marrythenight a întrebat:

Am fost impreuna 3 saptamani jumate, suntem colegi de clasa. I-am spus de multe ori ca nu imi place felul in care vorbeste ( nu cu mine ) apucaturile lui, notele pe care le ia. ( nu sunt eu numai de 10, dar multi imi zic ca nu trebuia sa ma bag cu unu care a ramas corigent la mate si caruia i-a iesit media sem. 7, iar mie 9.25 ) m-am despartit de el, dupa ce mi-a zis DACA NU VREI SA IMI DAI O A DOUA SANSA... si i-am zis ca i-am dat, i-am zis sa se abtina, daca macar nu se poate schimba, cu comportamenul asta de golan. ( plus ca, incepusem sa cred ca nu mai simt nimic pentru el, subliniez, cred. ) Bun, a fost decizia mea de a ne desparti, dar oare acum de ce nu ma simt atat de " wow "? ma simt oarecum naspa ca il vad in fiecare minut in clasa... prietena mea cea mai buna. cu care stateam mereu in pauze ( tot colega ) nu ma mai baga in seama, sta cu colega ei de banca. aveam nevoie de cineva azi, dar am stat toata ziua singura. Ce sa fac? ce e cu mine? de ce am aceasta stare putin trista, daca eu am ales despartirea? stiu, stiu ca ar trebui sa ma intreb pe mine insami, dar nu gasesc raspuns, asa ca vreau pareri de la cineva care vede problema din exterior.

1 răspuns:
| CryForYourLove a răspuns:

Erai convinsa ca o sa iti fie bine si fara el..acum nu mai esti asa sigura