| Annonnimkidd a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata 1 luna si ea s-a dus la altul, dupa 2 zile s-a intors la mine si imi spunea ca nu ma poate uita si ca doar pe mine ma vrea.Am iertat-o si am inceput relatia din nou, dupan 2 zile s-a despartit de mine si s-a intors la fostul ei. Oare se va mai intoarce la mine.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai fi si prost daca te-ai mai impaca cu ea

| Aasdfghj a răspuns:

Si daca vrea sa se mai intoarca, tu nu ar trebui sa mai accepti. Isi bate joc de tine iar tu esti fraier pentru ca ii crezi minciunile.

| Metalhead001 a răspuns:

Inseamna ca nu ai orgoliu daca o primesti din nou, daca ea a renuntat la tine deja, tu de ce n-ai renunta la ea? sunt relatii de copilarie, o sa gasesti altceva mai bun!

| DaenerysofhouseTargaryen a răspuns:

Pe o astfel de fata nu ar trebui sa o mai astepti pentru ca de vreme ce a fost si cu alti baieti in timp ce a fost cu tine, daca se va intoarce sigur o sa ii mai fuga privirile

| Annonnimkidd explică (pentru DaenerysofhouseTargaryen):

Tin prea mult la ea, eu sunt genul de baiat care sa puna mult suflet, si cand o vad pe strada trece un fior prin mine, nu stiu ea a fost totul pentru mine, acum nu mi-a mai ramas nimic...