| PublicAmphetamine a întrebat:

Am fost impreuna un timp cu un baiat,dar ne-am despartit! Cum pot sti daca inca ma place? Trebuie sa mentionez ca stiu despre vorba care spune: Cand un baiat necajeste o fata inseamna ca o place,iar baiatul de care imi place, ma necajeste des si glumeste cu mine dar nu stiu ce sa cred... sad Voi cum descoperiti daca un baiat va place si cum va dati seama?

Răspuns Câştigător
| CryForYourLove a răspuns:

Pui o fata sa-l intrebe(dar sa o faca subtil)

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca vrei sa te impaci cu el, doar spune-i. Daca el inca cauta sa vorbeasca cu tine e un semn ca inca nu te-a uitat.
O seara placuta!

| buburuza2007 a răspuns:

De ce nu il intrebi tu, mai in gluma mai in serios, daca tot te necajeste, asta ar fi un prilej sa afli ce simte pentru tine