| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat s-a despartit de iubita lui si imediat dupa a spus ca ma iubeste si ca de mult vroia sa fie cu mine. Eu l-am refuzat si imi era frica ca o sa se schimbe lucrurile intre noi. Dar el nu a fost suparat pe mine sau ceva. Nu vorbeste prea mult cu mine dar ma mai tachineaza si ma provoaca la "lupte" copilaresti,glumeste pe seama mea si se asteapta sa rad. Acum se da iar la fosta lui dar nici ea nu il mai vrea si ea cand il intreaba daca ma place el spune ca nu, ca o place doar pe ea. Nu stiu ce sa cred eu cred ca se da la mine dar intr-un mod mai copilaresc pe cand cu fosta lui e mai sentimental si pervers uneori deoarece o vrea inapoi. Credeti ca el chiar ma place sau chiar vrea sa fie cu fosta. (Tin sa mentionez ca eu nu vreau sa fiu cu el)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Isi bate joc si de ea si de tine, vrea doar probabil ceva fizic cu oricare din voi poate s-o aiba.
Lasa-l ca n-are rost.

| gemeni6226 a răspuns:

Scuze dar e foarte simplu nu iubeste nici pe ea nici pe tine ar dori doar sex sau daca nu, vrea doar sa nu fie singur si ii e indiferent cu cine pentru ca nu tine la nici una dintre voi doar va place.

| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Cu ea a fost in relatie 2 ani si la sfarsit s-au mai departat si el a inceput sa se dea la mine si s-a despartit de ea. Acum tot cred ca se da la mine dar o vrea pe ea inapoi