| ROZzMania a întrebat:

Am gasit un lg pe jos l-am dus acasa (era intr-o balta) avea cartela. Oare daca ma reincarc isi pot da seama ca l-am luat. Poate fi reparat? E cam bunicel adica are camera foto si mp3 cred. Daca las vinde mai am vreo 3 telefoane care au suferit. ajutati-ma. Dau funde

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De ce nu cauţi să-l restitui? Cred că ar fi cel mai bun lucru pe care l-ai putea face. Cineva a dat bani pe el. Dacă tu ai păţi la fel ţi-ai vrea telefonul înapoi. Baftă!