| qieiqpalz a întrebat:

Am iesit eu cu un prieten si cu o fata faceam glume radeam si face asta "dai si lui o pupa sa vada cum e"ba imi venea sa il calc pe cap.ce pot sa fac? ce da ii zic? app e vorba ca eu nu am mai avut iubita si tipu la asta se referea

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nimic. Ar trebui sa incerci sa iti rezolvi singur problemele, nu sa pui un milion de intrebari retardate pe TPU.

| ciocolatata11 a răspuns:

Daca ti ar fi un prieten bun nu ar zice asta de fata cu altii ca sa si bată joc de tine, spune i ca te deranjează si daca nu încetează numai fi prieten cu el. intre timp poti incerca sa ti faci o iubita ca sa nu mai aibă de ce se lua

| BunaZiuaMerio a răspuns:

O pupa? Trebuia sa o f*** ca sa taca din gura?