| anonim_4396 a întrebat:

Am inaltime 1, 80-1,81m si am 15 ani credeti ca voi mai creste? ce parere aveti? as vrea sa ma icresc macar vreo 3-4 cm

3 răspunsuri:
| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Da o sa mai cresti, dar ca sa fi mai sigura bea mai mult lapte. Sper ca ti am fost de folos!

| denisseioana a răspuns:

In general baietii se dezvolta pana la 20-21 ani. fa si tu ceva sport, dar si fara e foarte probabil sa mai cresti. inca nu esti dezvoltat complethappy

| Miriii a răspuns:

Eu cred ca esti destul de inalt(a). Daca va fi sa cresti vei creste daca nu nu!big grin tongue