| XeniA33 a întrebat:

Am inceput sa vorbesc cu un tip nu de mult. Ne vedeam aproape zilnic si ne intelegeam bine. El era destul de cicalitor si mistocar si eu la fel. La un moment dat s-a cam racit de mine si nu stiam de ce asa ca l-am întrebat si mi-a spus ca mi-am dat impresii si nu are nevoie de asa ceva. M-am simtit foarte prost pentru ca efectiv nu mi-am dat seama ce am facut. Recitisem mesajele si am realizat ca poate il speriasem ca sunt prea cicalitoare si a luat-o in nume de rau. Ma simt destul de naspa pentru felul meu de a fi, cu cat am incercat sa fie bine cu atat am dat-o in bara. Acum nu stiu cum sa trec peste faptul ca am fost data asa la o parte dintr-o data. Nu mi s-a mai intamplat pana acum sa fiu refuzata asa. Daca mi-ati mai povestii careva intamplari de genu cred ca m as simtii mai bine. Mersi!✌

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca ar fi vrut sa vorbiti si noaptea in pat. Dar ai fost tare pe pozitie prin felul tau de a fi. Mai bine, lasa-l sa se duca.

| Gândesclarece a răspuns:

Cu faza asta cred ca ti ai dat și tu seama ca este băiatul nepotrivit pentru tine și ca nu ești tu de vina pentru ce s-a întâmplat.