| LeaveMeAlone a întrebat:

Am intampinat o problema.De curand mi-am schimbat cartela deoarece aveam semnal maxim insa nu puteam sa sun pe nimeni.Acum insa este invers eu pot sa sun insa nimeni nu ma poate suna, de fiecare data cand cineva ma suna spune ca"Abonatul orange nu este disponibil". Oare trebuie sa merg iar la orage shop sa imi schimbe cartela sau problema se va remedia singura?

1 răspuns:
| BodyFleci a răspuns:

Poate ca tu chiar nu a semnal happy Poti sa ai o problema la cartela cand suni ai full dar cand te suna cineva iti scade brusc! Asta sigur e de la cartela sau de la locul in care te aflii... poate ca lumea te suna cand nu prea ai semnal.