| andreideiu59095 a întrebat:

Am intrat la un liceu care nu imi convine, daca incep si stau o saptamana ma pot ransfera la liceul la care vreau.Sa raspunda cine stie.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am încercat după prima săptămână să mă mut la altă clasă și schiloadele **** nu m-au lăsat, bineînțeles, pentru că regulament.
Și da, Maria3802 are dreptate. Îndură și tu 1 semestru, apoi ceri să zbori la alt liceu.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Si eu intrasem intr-un liceu aiurea rau si de atunci a inceput cosmarul.Trebuie sa termini semestrul 1 apoi te poți transfera.

| andreideiu59095 explică (pentru AnoAnonima0):

Nu ar fi o modalitate sa ma scoata de la liceul la care am fost ales si sa merg la care vreau.

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru andreideiu59095):

Chiar nu stiu.Du-te la directoarea liceului si o poti intreba daca se poate sau nu.

| Maria3802 a răspuns:

Buna! Te poti transfera cu media de pe primul semestru in alt liceu. Deci dupa terminarea primului semestru te poti transfera fara probleme. Bineinteles daca ai media corespunzatoare pentru profilul si liceul dorit. happy

| andreideiu59095 explică (pentru Maria3802):

Nu exista alta modalitate? Nu suport locul acela de vagabonti.