| Silviu2131 a întrebat:

Am luat la bac la romana 7, 10.Am depus azi contestatie, sunt sanse sa-mi dea 8?[ps:am nevoie de 8 ca sa iau bacu]
Am scris si la partea 3-a si la toate.ce spuneti? [cum ar putea gresii un corector un punct? sad ]

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Depinde ce ai scris, daca ai scris prostii, modul in care te-ai expimat a fost jalnic, iar greselile de ortografie au fost la fiecare fraza, nu-ti va da 8. Poti sa scrii si 100 de pagini, daca nu ai scris corect tot degeaba. Poate profesorul iti scade din punctaj, poate nu...
Asteapta si-ai sa vezi.big grin