| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus o intrebare despre note, iar acum am alta. Da, mai intru din cand in cand pe calculator, dar mult mai rar. In fine... Vremea asta proasta ma face sa ma simt ciudat rau de tot. Totul parca nu este la locul lui, un soi de plictiseala, o stare proasta de indispunere. Culmea e ca ies afara si activitatile mele zilnice se desfasoara in modul normal, doar ca simt ca ceva nu e in regula. Ziua de azi a fost ciudata, ca cea de ieri, mohorata, urata si activitatile s-au desfasurat normal, insa totul pare ne la locul lui. Ce credeti ca este?

2 răspunsuri:
| Fluffy2 a răspuns:

Si eu sunt la fel.Ma simt melancolica si cam trista decat de obicei.Este de la schimbarea de vreme, de la schimbarea orei, este totul normal.

| anonim_4396 explică (pentru Fluffy2):

Da da da, exact. Sunt si racita, ma simt rau psihic, ca sa zic asa. Parca aerul e mai greu... Dar na... Trece.