| glamour_5213 a întrebat:

Am mai pus odata aceasta intrebare, dar o mai pun odata pentru a gasi totusi un raspuns. Imi puteti spune tituluri de carti care sa aiba ca subiect droguri, bautura, viata de cartier, dar nu teorie si filozofie. Sa fie "povesti"? Multi au inteles ca vreau doar titluri din capul lor, imaginare. Nu, vreau carti care sa existe, si sa aiba ca subiect cele de mai sus. Daca imi puteti spune si autorul ar fi perfect.

1 răspuns:
| loveinshadow a răspuns:

Sincer mie imi plac mult cele S.F. in care se gasesc toate subiectele posibile: idile, creaturi, morti, urmariri, etc.
- Fortele raului absolut(invocarea, revelatia, rafuiala)
-Gazda
-A 12-a luna
-Nu plange sub clar de luna
Stiu ca nu e exact ce vrei tu dar ai putea incerca!