| jonydd a întrebat:

Am net de la orange cu optiunea happy night si am o intrebare de la 00-00 la 06-00 pot sa descarc cat vreau ca numi iia aia 9 gb de trafic ziua?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa descarci orice si poti sa faci orice pe internet intre orele 00.00 - 07.00 ->nu platesti nimic suplimentar si nici nu ti se ia din traficul tau disponibil. Problema este sa nu depasesti intervalul orar. Uite ce spune Orange

Pentru a beneficia de gratuitatea sesiunilor de date in intervalul 0:00 – 7:00 cu optiunea Happy Night, este nevoie ca sesiunea sa fie inceputa si incheiata in acest interval.
Bafta!