| alexandra2010 a întrebat:

Am nevoie de ajutor sadimi place de un baiat foarte mult am facut rost de id lui si acum vorbesc cu el mai toata ziua, eu mai tupeista din fire i-am zis ca il plac cryingnu a zis nimic de rau, din contra chiar mi-a zis ca sunt dragut si multe altele.problema e ca si colegei mele ii place de elsad, si ma cam streseaza sa ii zic sa ii raspunda si chesti, el pe ea o face disperata si nu as vrea sa ma creada si pe mine la fel, cum pot sa il impresionez, nu as vrea neaparat ca iubit(dar daca s-ar putea ar fi bine), mie imi ajunge ca si amic numai ca la scoala nu vorbesc multe cu el pentru ca imi este rusine, si as vrea sa il apropi de mine cu el vorbesc pe mess ore intregi sad dar la scoala deloc, ce sa fac ca sa il apropi adica na sa mergem la un suc sau sa mergem undeva nu neaparat numa noi 2, dar imi e rusine sa il intreb asta crying

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu trebuie sa ai rusine trebuie sa vorbesti cu el de fata ca pe internet se vorbeste la distanta cand nu santeti aproape.

3 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

"Tupeistă doar pe mess"hee heeodată ce îl place şi colegei tale, iar ţi-a răspuns la "te plac" cu "ohhhh ce drăguţ" înseamnă că are multe fane care nu-i dau pace şi vrea să le împace (hai, c-am făcut şi o rimă laughing)cum poate să o facă disperată pe colega ta de faţă cu tine, la fel de bine te poate critica şi pe tine de faţă cu ea (să sperăm că nu-i cu mai multe feţehee heeoricum chestia cu invitaţia nu este exclusă, adică puteţi merge cu gaşca la un suc (doar dacă eşti cu gaşca)laughingpentru că singuri s-ar putea să intre la bănuieli thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ce ai pe suflet si asa vei rezolva happy

| eugen2006 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine nu e nimic rau in a invita un baiat la suc! daca el este timid fa tu primul pas! Bafta