| hamyy67 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Sunt clasa a 9a, profil tehnologic (industrie alimentară) și as dori sa ma transfer pe filologie.Stie cineva pe ce voi da diferențe sau dacă se poate face un transfer cât mai rapid? O colega s-a transferat după un modul la alt profil tehnologic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei da diferente la latina, muzica si desen! Nu iti face griji o sa le iei! Doar la latina trebuie sa inveti

| LeonardMarianq6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Diferențele se da la latina /muzica/desen + la materiile care are mai puține ore decât la filologie ex (română, geografie etc )

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"dacă se poate face un transfer cât mai rapid?"

dacă știi pe cineva la liceul unde ajungi, fă cererea AZI!