| Denisse69 a întrebat:

Am nevoie de ajutrul vostruu, urgent! Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare de cat mine, ne vedem in fiecare zi si este un dulce.Am vorbit de cateva ori cu el, dar nimic mai mult.Mai ma o problema:o colega il place si ea si el stie si acum isi bate joc de ea.Nustiu ce sa fac, sa-i spun sa nu-i spun? Ma ajutati va roogg!

Răspuns Câştigător
| DeeaCrissTina a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu-i zici si sa te mai bagi in seama cu el mai intai cu niste discutii banale si dupa aceea o sa discutati si ceva mai serios sa incepeti sa radeti amandoi, si cu timpul o sa inceapa sa simta ceva pentru tine.P.S: Sa nu iti fie frica sa incepi cu niste discutii banale, pentru ca nu are ce sa ti se intample ceva rau, ba din contra. Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daca el nu te place, nu-i spune.
*-*

| SmileInGreen a răspuns:

Încearcă să te apropii de el şi să vă împrieteniţi şi poate el o să începă să simtă ceva pentru tine. După ce o să ajungi să îl cunoşti mai bine o să îţi dai seama de reacţiile lui şi poate o să îi spui.

| Kennziiie a răspuns:

Dacă el se comportă bine cu tine, spune-i! N-ai ce pierde!big grin

| pacirisu a răspuns:

Depinde cu definedti isi bate joc de ea

| pacirisu a răspuns:

Preferabil ar fi sa nu ii spui pana nu vezi ca si el e interesat de u pentru ca te-ai putea trezica etu cu el pana ajungi intr-un anumit punct apoi inselata sau lasata balta si nu cred ca ai vrea asta