| Adde_5455 a întrebat:

Am nevoie de compuneri de sfarsit de an scolar. ceva sa pot da dirigintei.puppy dog eyes.
funda?love struck.

1 răspuns:
| DragonRO a răspuns:

Noi elevi nu invatam tota ziua de distram si la scola numai stam.Ne cam place calculatoru si ii ducem toti doru,Ne vedem in anul urmator note bune nu prea luam, Incercam din rasputeri sa ramnem toti teferi {Adica sa nu ramnem corigenti }Scoala ma cam plictisit vreau so pierd la infinit, ma gandesc sa fac ceva dar de ia nu pot scapa.