| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de idei de cadou pentru mama de Craciun. Ea e genul de persoana care nu foloseste creme si nu ii plac accesoriile. Haine sau alte chestii nu am bani sa ii iau; nu m-am gandit din timp si nu am strans bani. Vreau ceva ieftin si util (20 lei). Idei?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Ia o rama, alege o poza cu tine si cu mama ta sau cu parintii impreuna, pune-o in rama, amableaz-o si da-o.

Mai mult decat atat nu isi poate dorii.

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Poti sa gatesti in locul ei (cina de exemplu). Te incadrezi in 20 de lei, fa ceva simplu si care sa iti iasa, pe urma ai grija sa speli si vasele. Crede-ma, mama ta va aprecia sa o scutesti de gatit macar o data.

| Alberto_Zgonea_1998 a răspuns:

Sincer nu cred ca ai ce sa i-ai de 20 de lei laughing) insa iti poti oferi dragoste.Eu ti-as sugera sa nu-i oferi cadouri materiale fiindca ele sunt trecatoare, ofera-i iubire, vorbe frumoase, ajutor fiindca acestea conteaza cu adevarat, mai ales ca se aproprie Craciunulwinking