| ToxicMuffin a întrebat:

Am si eu o problema: ce cadou as putea sa ii iau iubitului meu de Craciun? El este mai nebun, genul de persoana independenta careia nu ii plac cadourile dar din partea mea presupun ca o sa fie bucuros sa primeasca ceva.M-am gandit la un parfum dar a picat ideea aceasta. Alte idei?

[Are 16 ani si este rapper]

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, şi eu aş opta pentru un ceas sau o brăţară. Dacă ştii că-şi doreşte un cd în mod special, i-l poţi lua.
Succes!

| Love4Music a răspuns:

Un ceas, un cd cu trupa preferata, sa fie ceva original

| blacksoul69 a răspuns:

Un ceas, o bratara sau un album de melodii Rapwinking

| 2DooR a răspuns:

Depinde ce ii place daca i place baschetul ceva legat de asta sau fotbalul... tu ar trebui sa stii big grin este iubitul tau