| sebixoxo a întrebat:

Am nevoie de melodii morosenesti, si ardelene in general. nu conteaza cand sunt facut, daca mi-ati putea da titluri a cateva zeci de piese, multumesc anticipat dau funda!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gasesti pe Youtube si Trilulilu cate vrei. Cine sta sa-ti scrie tie titluri? Tu nu stii sa cauti?

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru sebixoxo):

Boule! Invata-te sa nu jignesti cand nu te jugneste nimeni. Esti un idiot si analfabet. Nici sa scrii nu stii. Habar n-ai sa pui un punct, o virgula, etc. Dupa punct se scrie cu litera mare. inainte de si nu se pune virgula " morosenesti, si ardelene ". Acas se scrie acasa. Dupa Ba se pune virgula si in general nu se zice ba unei persoane. Unde ti-s cei 7 ani de acasa. Sau ai mers la scoala la 6 ani? Tu nu vezi ca nu ti-a raspuns nimeni. Te-au crezut prea idiot. Si ca sa nu mai avem scarba iti dau ignora.