| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am nevoie de niște cuvinte sa ma împac cu prietena mea. Eu ma blochez când vine vorba de asa ceva. Help

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca iti doresti cu adevarat o sa poti sa gasesti ce sa ii spui. Ideea e sa vina din suflet, nu din mintea unui de pe TPU. Nu mi se pare corect fata de ea, ca tu sa ceri ajutorul pentru niste cuvinte. Ori ii spui ce ai pe suflet ori inseamnca ca nu iti doresti cu adevarat sa te impaci cu ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-i spui asa:
"te rog foarte mult sa ma ierti"!

| AdioTPU a răspuns:

Ați cere scuze politicos și sincer e cea mai buna metoda.

| rxbiesx a răspuns:

Pur si simplu cere ti iertare