| Dyanes a întrebat:

. Am nevoie de niste pareri clare.

deci,prietena lui m-a sunat dupa numarul lui si mi-a zis sa nu-l mai deranjez, chestii de genul, desi eu vorbisem cu el caci si el vroia iar dupa ce m-a sunat ea au trecut 2 saptamani si a inceput el sa-mi dea like-uri, si precizez ca el este caci ea nu are parola lui.

Vreau sa pareri clare si nu sa spuneti ca e doar un site de socializare si chestii de genul. Stim cu totii ca nu e asa in situatii de genul.

Astept pareri! Multumesc frumos! Poate si voi ati patit asa candva, vreodata. Si Spune-ti-mi de ce imi mai da like dupa discutia cu prietena lui si nici nu ma sterge de la prieteni!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu nu te mai potolești cu aberația asta?
De unde știi că nu are ea parola contului?
Lasă-i în pace, nu te agăța de iluzii. Dacă îți dă like-uri nu realizezi că te calcă pe nervi?
Pa, pa.

| positivity a răspuns:

De fapt, facebook-ul va rămâne doar un site de socializare în toate cazurile. Faptul că vrei tu să crezi că el are sentimente pentru tine, este altă treabă, asta nu înseamnă că este și adevărat.
Ție ți pare că tipul simte ceva pentru tine? Prietena lui te-a sunat de pe numărul său și a spus să încetezi. Nu crezi că s-ar despărți de ea dacă te-ar plăcea pe tine?
Frate, dacă dai un like unei tipe, nu înseamnă că simți ceva pentru ea. Pur și simplu îți place poza, sau ești tu idiot și dai like-uri la tot ce vezi.

| K3ntHD7 a răspuns:

Automobile!