| Dyanes a întrebat:

Ex-ul meu ma cam supara. Am nevoie de niste pareri clare.
deci,prietena lui m-a sunat dupa numarul lui si mi-a zis sa nu-l mai deranjez,chestii de genul, desi eu vorbisem cu el caci si el vroia iar dupa ce m-a sunat ea au trecut 2 saptamani si a inceput el sa-mi dea like-uri,si precizez ca el este caci ea nu are parola lui.
Vreau sa pareri clare si nu sa spuneti ca e doar un site de socializare si chestii de genul. Stim cu totii ca nu e asa in situatii de genul.
Astept pareri! Multumesc frumos! Poate si voi ati patit asa candva, vreodata. Si Spune-ti-mi de ce imi mai da like dupa discutia cu prietena lui si nici nu ma sterge de la prieteni!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-ți vezi de treaba ta și nu te mai uita în trecut.
Fă-ți ordine în gânduri.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Din cate se vede nu ex-ul te supara ci actuala lui prietena. Poate vrea sa revina la tine si nu stie cum sa faca.

| zSchizophrenic a răspuns:

Pentru ca inca tine la tine.Nu te sterge de la prieteni pentru ca vrea sa-ti urmareasca activitatea pe facebook(unde esti, cu cine, etc).Asa am patit si eu cu ex-ul, evitand prima parte din ce ai spus tu.Probabil inca are sentimente ascunse fata de tine si asa ti le arata.Tu lasa-l in pace, se v-a intoarce el, mereu se intorc(asta daca vrei si tu) :*.

| Melcul a răspuns:

Da e clar ca el se cam crede"buricul". Cred ca alearga dupa 2 iepuri si nu cred ca ar trebui sa ii dai atentie momentan.Pe viitor daca mai simti ceva pentru el poate sa se merite.Dar momentan lasa-l cu fetita noua.